Poděkování od Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Typ: ostatní
Poděkování od Rytmus Střední Čechy, o.p.s. 1Do podatelny Městského úřadu Bystřice dorazilo poděkování, které patří nejen úřadu, ale každému občanovi města.

Poděkování……

Jménem organizace Rytmus Střední Čechy, o.p.s. děkuji vedení města Bystřice za finanční podporu v roce 2018, která přispěla ke zkvalitnění života lidí se zdravotním postižením zejména s mentálním postižením a duševním onemocněním.

Organizace Rytmus Střední Čechy za rok 2018 podpořila více než 100 klientů. Díky Vašemu finančnímu daru mohou tito lidé žít důstojný život a být právoplatnými členy naší společnosti.

V rámci sociální služby - Sociální rehabilitace, pomáháme klientům najít a udržet si zaměstnání v regionu Benešovska a Kutnohorska.

V rámci sociální služby – Podpora samostatného bydlení podporujeme a pomáháme klientům žít ve svých domácnostech plnohodnotný život.

Vážíme si Vás za Vaši náklonnost pomáhat osobám se zdravotním postižením. Těší nás, že jsou obce, kterým není život těchto lhostejný.

Za tým pracovníků Rytmusu Střední Čechy děkuje

Pavla Fleischhansová, ředitelka společnosti.

Vytvořeno: 22. 2. 2019
Poslední aktualizace: 22. 2. 2019 15:46