Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Plánovaná uzavírka na silnici I/3 v Benešově

uzaírka

Od úterý 6. 4. 2021 bude zahájena závěrečná etapa výstavby okružní křižovatky směřují k dokončení celé stavby. Pracovat se bude na cca. 150 metrů dlouhém úseku silnice od výjezdu z křižovatky směrem na Tábor.

Práce budou probíhat za úplné uzavírky komunikace a doprava směrem na Tábor i do Prahy bude vedena po objízdných trasách:

Ve směru jízdy Praha – Tábor – po místní komunikaci, silnici č. III/10613 přes obec Pomněnice a č. II/106 a dále zpět na silnici I/3. Místní komunikace a část silnice č. III/10613 bude jednosměrná ve směru jízdy Pomněnice – Zahrádky.

Ve směru jízdy Tábor – Praha – po místní komunikaci ul. Ke Stadionu, silnici č. II/110 (ul. Ke Stadionu), místní komunikaci ul. Hodějovského, a silnici č. II/106 a II/112  (ul. Hodějovského a Červené Vršky) přes Benešov.

Práce jsou plánované do 24. 4. 2021 s následným uvedením do provozu nejpozději téhož dne večer.

Více informací naleznete na: https://kraje.rsd.cz/stredocesky/blog/2021/03/31/dokoncime-okruzni-krizovatku-cervene-vrsky-u-benesova/

Objízdné trasy

Datum vložení: 1. 4. 2021 7:56