Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Plánovaná odstávka elektrické energie Bystřice - Bystřice, Jarkovice, Jírovice, Mokrá Lhota, Semovice

čez

ČEZ Distribuce a. s. informuje o plánované odstávce dodávky elektrické energie pro městskou část Bystřice – Bystřice, Jarkovice, Jírovice, Mokrá Lhota, Semovice dne 7. 5. 2021 od 8:00 do 13:00.
Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

Upřesnění rozsahu plánovaného přerušení dodávky elektřiny včetně adres dotčených odběrných míst naleznete na webových stránkách www.cezdistribuce.cz/odstavky.

Na uvedených webových stránkách se odběratelé mohou rovněž přihlásit k bezplatnému individuálnímu zasílání oznámení o poruchách a plánovaných přerušeních dodávky elektřiny.

7.5.2021

oznameni_7.5.21.pdf