Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

OPTICKÁ SÍŤ | Od 7.6. výkopové práce v oblasti Ješutova náměstí a třídy Dr.E.Beneše 1

Společnost Centralis zahajuje další část výkopových prací za účelem výstavby optické sítě společnosti T-MOBILE. Prosíme o trpělivost při dočasných omezeních v místě stavby.

Vyjádření společnosti Centralis s.r.o.:

Společnost Centralis s.r.o. si Vám dovoluje oznámit zahájení další části výkopových prací ve městě Bystřici za účelem výstavby optické sítě společnosti T-MOBILE.

Od pondělí 7.6.2021 se práce přesunou do oblasti Ješutova náměstí a okolí Městského úřadu. Další část prací bude probíhat na třídě Dr.E.Beneše v lokalitě ulice K Letišti.

Společnost zároveň prosí o trpělivost a omlouvá se za dočasné zhoršení a omezení v místech výstavby.

Datum vložení: 7. 6. 2021 6:00
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2021 8:34