Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

On-line rozsvícení vánočního stromu v Bystřici

vánoční strom

Vážení občané,
Zveme Vás ke sledování on-line přenosu, při kterém bude rozsvícen vánoční strom v Bystřici.

On-line přenos můžete sledovat v sobotu 28. listopadu od 17 hodin na tomto odkazu.

Letošní rok je v mnoha ohledech jiný. Opatření, která jsou v naší zemi nastavena proti šíření onemocnění COVID-19, nám neumožňují dodržovat zvyky a tradice, které máme rádi. I rozsvícení vánočního stromu v Bystřici, proto musí proběhnout jinak, než jsme zvyklí. Připravili jsme proto on-line přenos, ve kterém zazní sváteční slovo pana starosty Michala Hodíka a pana faráře Antoni Kośmidka. K navození správné adventní atmosféry zahraje Horváth band a celým programem bude, jako tradičně, provázet paní Radka Macháčková.

Věříme, že Vás připravený program, který budete moci sledovat z pohodlí svého domova, v této nelehké době potěší.

Přejeme Vám klidný Advent, čas přípravy na vánoční svátky, šťastné Vánoce a především pevné zdraví!

Datum vložení: 28. 11. 2020 15:01
Datum poslední aktualizace: 28. 11. 2020 15:03