Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

On-line rozsvícení vánočního stromu v Bystřici

rozsvícení vánočního stromu

Vážení občané,
tento víkend začíná Advent a Vy se jistě již ptáte, zda se v Bystřici rozsvítí vánoční strom. Kvůli vládním opatřením proti šíření onemocnění COVID-19 není možné pořádat veřejné akce, proto jsme připravili na sobotu 28. listopadu program, který budeme přenášet on-line přímo k Vám domů.

On-line přenos můžete sledovat v sobotu 28. listopadu 2020 od 17 hodin na YouTube kanálu a webových stránkách města Bystřice.

Připravili jsme pro Vás program, ve kterém zazní sváteční slovo pana starosty Michala Hodíka a pana faráře Antoni Kośmidka. K navození správné adventní atmosféry zahraje Horváth band a celým programem  bude, jako tradičně, provázet paní Radka Macháčková. Vánoční strom bude rozsvícen v průběhu přenosu.

Věříme, že Vás připravený program, který budete moci sledovat z pohodlí svého domova, v této nelehké době potěší.

Přejeme Vám klidný Advent, veselé Vánoce a především pevné zdraví!

Datum vložení: 26. 11. 2020 9:09
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2020 9:17