Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Omezení dopravní obslužnosti ve dnech 21. a 22. 12. 2020

PID

Vážení občané,
v souvislosti s aktuálním nařízením Vlády České republiky o ukončení školní výuky již ke dni 18. 12. 2020, budou na některých linkách omezeny vybrané autobusové spoje plnící primárně funkci školních spojů a to ve dnech původně očekávaného školního vyučování, tedy 21. a 22. 12. 2020.

Z důvodu časové tísně a velmi omezeného období platnosti tohoto opatření (pouze dva dny), nebudou tyto informace zveřejněny přímo na dotčených zastávkách.

Pro linky zařazené v systému PID budou informace zveřejněné na stránkách www.pid.cz a to vč. integrovaného vyhledávače spojení, pro ostatní linky byli požádáni dopravci o zveřejnění této informace na svých webových stránkách, popřípadě vývěskou ve vozidlech.

Datum vložení: 20. 12. 2020 17:20
Datum poslední aktualizace: 20. 12. 2020 17:23