Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Obnovení provozu autobusových linek v pracovní dny

PID

V souvislosti s rozvolněním protiepidemických opatření bude od pondělí 7. 12. 2020 plně obnoven provoz autobusových linek v pracovní dny do 21.00 hod. Po 21.00 hod. bude provoz dále zajištěn podle současného stavu do cca 22:30.

Provoz nočních linek (vlakových i autobusových) nebude zatím obnoven. S ohledem na předpokládanou sníženou přepravní poptávku bude výraznějším způsobem omezen provoz autobusů v období Vánočních svátků a prázdnin.

Aktuální informace budou k dispozici na stránkách www.pid.cz pro linky sytému PID, resp. na stránkách dopravců. Aktuální jízdní řády jsou také vždy dostupné na portálu www.idos.czwww.portal.jizdnirady.cz .

Datum vložení: 7. 12. 2020 7:28
Datum poslední aktualizace: 7. 12. 2020 7:33