Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Netradiční velikonoční putování za zajíčkem

zajíc

Tak jako všechny ostatní aktivity v posledním roce, i letošní bystřické putování za zajíčkem je netradiční.

Bohužel se ani letos nemůžeme všichni setkat a uspořádat oblíbené velikonoční putování. Rádi bychom Vás i tak potěšili a trochu rozhýbali Vaše nožky, proto jsme pro Vás připravili velikonoční hru „Poztrácená vejce“.  Zajíček poztrácel mnoho modrých vajíček po celé Bystřici. Vaším úkolem je jich nalézt co nejvíce a zjištěný počet zaslat e-mailem na adresu info@mkicbystrice.cz nejdéle do 15. dubna 2021. Na tři z Vás, kteří uhodnou co nejpřesněji počet poztrácených vajíček, čeká hodnotná a sladká odměna od města Bystřice a MKIC Bystřice, p.o.

Těšíme se na Vaše e-maily a případné fotografie s nalezenými vajíčky. Přejeme Vám hodně zábavy, krásné Velikonoce a mnoho sluníčkových dní.

Radomila Macháčková, ředitelka MKIC Bystřice, p.o.

Poztrácená vejce - plakát

Plakát.pdf