Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

MŠ | Informace od ředitelky MŠ Bystřice k 7.5.2021 a možnému útoku

MŠ | Informace od ředitelky MŠ Bystřice k 7.5.2021 a možnému útoku  4

"Rodiče, zvažte prosím sami míru rizika a přítomnost vašeho dítěte 7. 5. 2021 v MŠ. Pokud se rozhodnete dítě do školky v pátek nedat, je potřeba do 8 hod. odhlásit obvyklým způsobem obědy."

Mgr. Kateřina Reifová, ředitelka MŠ Bystřice

MŠ Bystřice odeslala 6.5.2021 e-maily rodičům. Zde jsou informace od Mgr. Kateřiny Reifové, ředitelky MŠ Bystřice:

Národní centrála proti organizovanému zločinu dne 6. 5.2021 zveřejnila informaci o tom, že se intenzivně zabývá anonymní výhrůžkou útoku na mateřské školy na území ČR. Věc je v šetření, po pachateli se pátrá.

Na nás všech, ředitelích, učitelích i rodičích je, abychom byli pozorní. Školky neumožní vstup cizích osob do budovy, budou si všímat odložených zavazadel, dětem místo pobytu venku vymyslí náhradní program a budou si všímat podezřelého pohybu cizích osob v blízkosti školky. V případě, že objeví jakékoliv podezřelé chování, budou kontaktovat Policii ČR.

Rodiče, zvažte prosím sami míru rizika a přítomnost vašeho dítěte 7. 5. 2021 v MŠ. Pokud se rozhodnete dítě do školky v pátek nedat, je potřeba do 8 hod. odhlásit obvyklým způsobem obědy.

Věříme tomu, že jde o planou výhrůžku, ale v každém případě policie přijala všechna potřebná opatření a NCOZ dělá pro dopadení pachatele maximum.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Kateřina Reifová, ředitelka školy