MĚSTO | Novoroční přání od pana starosty

web-ikona

Vážené dámy, vážení pánové, občané města Bystřice, dovolte mi, abych vám popřál úspěšný vstup do nového roku 2022 a v novém roce všechno dobré, pevné zdraví a naplnění všech vašich osobních přání. Jak pevně věřím, vstupujeme do roku, který snad bude v mnoha ohledech lepší než...

Novoroční přání starosty města:

„Vážené dámy, vážení pánové, občané města Bystřice,

dovolte mi, abych vám popřál úspěšný vstup do nového roku 2022 a v novém roce všechno dobré, pevné zdraví a naplnění všech vašich osobních přání.

Jak pevně věřím, vstupujeme do roku, který snad bude v mnoha ohledech lepší než ten letošní. Do roku, ve kterém se opět v lidech začne projevovat to dobré, co je v nich, ve kterém si budeme pomáhat, budeme spolu mluvit, vzájemně se respektovat a přestaneme jednoduše hledat to rozdílné mezi námi, a naopak budeme stavět na tom, co nás spojuje.

Dovolte mi popřát nám všem hlavně dostatek zdravého rozumu a dostatek odvahy si uvědomit, že nedílná součást tolik oslavované demokracie a svobody každého jedince je i jeho zodpovědnost vůči sobě, svým blízkým a všem, se kterými se dennodenně potkává. Každý v sobě musí najít sílu spíš k zodpovědnosti a odpovědnosti. Jen tak se můžeme společně posunout dál #nadobreceste.

Ještě jednou Vám přeji především hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.”

Michal Hodík

starosta města Bystřice