Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

Město Bystřice pořádá úvodní on-line setkání pro podnikatele

Podnikatelský workshop

Podnikáte v Bystřici a vzhledem k současné situaci máte zavřený obchod, provozovnu nebo vám ubylo zakázek?

Jako město si uvědomujeme a víme, že situace, která nastala není ani trochu jednoduchá. Chceme vám pomoct a nyní hledáme cestu jak. Díky dialogu a pochopení vašich obtíží dokážeme reagovat tak, abychom vám dokázali podat pomocnou ruku.

Rádi se s vámi potkáme a vyslechneme vaše problémy. Úvodní setkání se uskuteční ve čtvrtek 18. 2. 2021 v 18:00. Poté budou následovat další, kde budeme reagovat na vaše podněty.

Vzhledem k aktuální situaci se potkáme online, prostřednictvím aplikace Zoom. Odkaz na setkání je tady.

Nemějte obavy a připojte se online. Neváhejte požádat o pomoc známé či rodinu.  V případě jakýchkoliv otázek se neváhejte obrátit na nás prostřednictvím dotazu odeslaného na e-mail veronika.hrebickova@mestobystrice.cz.

Záleží nám na vás, připojte se i vy!

Program debaty:

• úvodní slovo facilitátorky
  • úvodní slovo starosty
  • diskuze

V případě potíží s on-line připojením se neváhejte na Báru obrátit na níže uvedený kontakt:
M: 734 523 505

E: miturova@AQE.cz