Město Bystřice má nového projektového manažera

Typ: ostatní
Město Bystřice má nového projektového manažera 1Město tak naplňuje další ze svých dlouhodobých záměrů stanovených ve Strategickém plánu města Bystřice na léta 2014 - 2020, resp. v Akčním plánu - Priorita B1 - Provoz a technické zabezpečení města - Efektivní řízení městského úřadu a organizací zřízených a založených městem.

Od 1. února letošního roku má Město Bystřice nového projektového manažera. Ve výběrovém řízení na tuto pozici, které proběhlo ve druhé polovině ledna, byla vybrána paní Martina Trochová. Město tak naplňuje další ze svých dlouhodobých záměrů stanovených ve Strategickém plánu města Bystřice na léta 2014 - 2020, resp. v Akčním plánu - Priorita B1 - Provoz a technické zabezpečení města - Efektivní řízení městského úřadu a organizací zřízených a založených městem.

Vytvořeno: 14. 2. 2019
Poslední aktualizace: 14. 2. 2019 09:23