Obsah

Malé pracovní setkání vedení DZV NOVA a.s. se starosty a místostarosty města Bystřice, města Benešov, obce Soběhrdy, obce Petroupim a obce Olbramovice

Typ: ostatní
V prostorách Pivovaru Ferdinand v Benešově proběhlo malé pracovní setkání vedení DZV NOVA a.s. se starosty a místostarosty města Bystřice, města Benešov, obce Soběhrdy, obce Petroupim a obce Olbramovice

Ve čtvrtek 28. února proběhlo v prostorách Pivovaru Ferdinand v Benešově malé pracovní setkání vedení DZV NOVA a.s. se starosty a místostarosty města Bystřice, města Benešov, obce Soběhrdy, obce Petroupim a obce Olbramovice tj obcí a měst kde společnost DZV NOVA a.s. hospodaří. Setkání bylo spojeno i s prohlídkou areálu Pivovaru Ferdinand kterému DZV NOVA a.s. dodává zhruba 15% z celkové potřeby sladovnického ječmene právě z polí v okolí dotčených obcí a měst. Mezi tématy o kterých se jednalo byla společná témata, která trápí většinu obcí a měst v regionu, jako jsou komplexní pozemkové úpravy, zadržování vody v krajině, komunikace mezi zemědělci a včelaři ohledně aplikace postřiků a celkově nutnost informování občanů o činnostech prováděných zemědělci na polích v okolí našich měst a obcí a větší medializace nových postupů v rostlinné ale i živočišné výrobě.

Vytvořeno: 1. 3. 2019
Poslední aktualizace: 1. 3. 2019 21:48