Integrace autobusové dopravy Středočeského kraje

Typ: ostatní
autobusV pátek 5.4.2019 proběhlo v městě Bystřici jednání se zástupci vedení města, Středočeského kraje a Integrované dopravy Stčk p.o.

Projednávány byly informace k současnému stavu řešení obslužnosti Bystřice a všech osad, aktuální postupy a řízení procesu integrace Stčk ze strany kraje a IDSK, její etapizace a možnosti zefektivnění spolupráce. V rámci tohoto jednání byly diskutovány požadavky osad v návaznosti na probíhající analýzu současného stavu integrace a návaznosti tras na požadavky Votic a dalších měst, se kterými byly konzultovány. Na základě výstupů z tohoto jednání Město Bystřice požaduje zapracovat do integrovaného dopravního systému Prahy a Stčk následující požadavky:

Podnět

Návrh nové obslužnosti osad

linky zpracovávané p. Vachtlem BeneBus I,M,J

školní autobusová linka přes Jiřín (nová autobusová zastávka – bude se realizovat)

linka z BN – Ouběnice cca 9 hod.

linka BN – Mokrá Lhota, Bystřice, Opřetice, Strženec, Vojslavice, Hlivín, Pičín do Jankova

Mokrá Lhota

zařadit čas spoje z BN po 17 hod.

linka Mokrá Lhota – Vokov – Líšno…

Líšno

nová autobusová zastávka Líšno Parcely

linka Bystřice – BN cca 7.30 hod. Bystřice - Líšno - BN

Božkovice

Prodloužení autobusové linky na náves, 200070 3,13,26

možnost linky směr Olbramovice, Votice

Tožice

Votice, Olbramovice nádraží, Božkovice, Tožice, Radošovice, Nesvačily, Bystřice, Benešov a zpět

do BN dojezd 7.40 hod., 11 hod.

zpět z BN 13.20, 16 hod.

Bystřice - Vlašim