HISTORIE | Den vítězství, 8. 5. 2022

web-ikona

Dnes je Den vítězství, 77. výročí konce 2. světové války. Jako každý rok jsme umístili věnce k památníkům. Připomínají události války a spoluobčany, kteří zemřeli hrdinnou smrtí. Jak vidíte na fotkách, několik pietních míst v Bystřici právě revitalizujeme. Veřejné prostranství máme...

Dnes je Den vítězství, 77. výročí konce 2. světové války. 🛡 Jako každý rok jsme umístili věnce k památníkům. Připomínají události války a spoluobčany, kteří zemřeli hrdinnou smrtí. 💐 Jak vidíte na fotkách, několik pietních míst v Bystřici právě revitalizujeme. Veřejné prostranství máme zas o kousek krásnější, zelenější a důstojnější. ❤️🌿

Datum vložení: 8. 5. 2022 17:06
Datum poslední aktualizace: 8. 5. 2022 17:12