Výzva města k narovnání práv k věcem nemovitý

Dotazník o spokojenosti s distanční výukou na ZŠ Bystřice

distanční výuka

Vážení občané,
jste rodiče, žáci nebo pedagogičtí pracovníci a týká se Vás distanční vzdělávání na ZŠ Bystřice? Pokud ano, rádi bychom Vás požádali o vyplnění dotazníku.

Jako zřizovatel naší základní školy bychom chtěli získat všeobecnou zpětnou vazbu, jak jste v současné době s kvalitou distanční výuky na naší škole spokojeni. Případné Vaše podněty bychom chtěli projednat s vedením školy, abychom mohli naši školu dále zdokonalovat.

Prosíme Vás tedy o vyplnění  on-line dotazníku, který bude zveřejněn v období od 16.10. do 23. 10. 2020. Po zpracování budou výsledky zveřejněny na webu města Bystřice.

Děkujeme za pomoc!

Datum vložení: 16. 10. 2020 18:45
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2020 19:32

Ztráty a nálezy

V případě nálezu laskavě vraťte věc osobě, která ji ztratila, popřípadě nález do tří dnů oznamte obci, na jejímž území byla věc nalezena (MěÚ Bystřice). Byla-li věc nalezena ve veřejné budově nebo dopravním prostředku, odevzdejte ji provozovateli.
Při vyzvednutí nalezené věci je třeba prokázat nejen svoji totožnost, ale i to, že nalezená věc je vaše.
Pokud jste naopak něco ztratili, informujte obec podle místa ztráty (MěÚ Bystřice) - nahlaste popis ztraceného předmětu a kontakt na vás. Tam také laskavě dejte zprávu, když se vám nahlášený ztracený předmět podaří najít, nebo vám ho někdo vrátí.

Bystřice - Povodňový plán města