Dopravní značení na nám. II. odboje

Typ: ostatní
Dopravní značení na nám. II. odboje 1V rámci stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích "Bystřice - dopravní opatření na silnici č. III/11112 a II/111" tj. ulice Dr. E. Beneše a ulice K Líšnu, probíhá v posledních týdnech umisťování svislého a vodorovného dopravního značení.

O tomto víkendu bylo zahájeno značení místí úpravy provozu na náměstí II. odboje, které je součástí akce "Bystřice - dopravní opatření na silnici č. III/11112 a II/111" na něž bylo vydáno stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích speciálním stavebním úřadem MěÚ Benešov - silničním správím úřadem 18.3.2020. O této akci byla veřejnost informována vyvěšením na úřední desce dne 19.3.2020 po dobu 15ti dnů.

Toto značení má zajistit zejména bezpečnost chodců procházejích náměstím II. odboje z ulice Dr. E. Beneše a zabránit neorganizovanému výjezdu automobilů z náměstí II. odboje.

Toto dočasné značení zde bude umístěno do doby vyřešení konečné podoby obou náměstí tj. Ješutova a II. odboje, v rámci probíhající architektonické soutěže.Situaci č. 2, nám II. odboje - dopravní značeníVeřejná vyhláška

Úprava nákres

Vytvořeno: 7. 7. 2020