Platby za odpady na rok 2021 je třeba uhradit nejpozději do 31.3., informace  zde

DOPRAVA | souběžné práce na silnici I/3 u Benešova

DOPRAVA | souběžné práce na silnici I/3 u Benešova 1

Dnes zahájeny souběžné práce na 2 mostech na silnici I/3 u Benešova. Pracuje se na mostě ev.č. 3-018 přes silnici II/106 na Týnec nad Sázavou a most ev. č. 3-019 přes silnici III/10614 v ul. Konopišťská.

Po dobu stavby bude provoz na převáděné komunikaci I/3 i na podjízdných komunikacích zachován. Pro provádění provizorního zajištění křídel obou mostních objektů bude nutné provést dočasná dopravní opatření na komunikacích pod mosty. Ty budou spočívat v uzavření jednoho jízdního pruhu a kyvadlovém vedení provozu aktuálně volným jízdním pruhem. Na silnici II/106 (Týnec-Benešov) bude provoz řízen světelnou signalizací. Současně bude uzavřena výjezdová větve ze silnice I/3 do Benešova a Týnec nad Sázavou ze směru od Tábora. Na silnici III/10614 v Konopišťské ulici bude kyvadlový provoz upraven dopravním značením. Hotovo by mělo být za 3 měsíce, tedy začátkem září 2021.

Zdroj:
Mgr. Martin Buček