Divadelní festival Ludvíka Němce – 13. ročník

Typ: ostatní
Program divadelního festivaluV letošním roce by uplynulo 100 let od narození bystřického divadelníka a učitele Ludvíka Němce.
Jsme rádi, že Vás tímto můžeme pozvat na již 13. ročník divadelního festivalu, který byl na jeho počest založen.

Letos budou v Bystřici vystupovat divadelní spolky z blízkého okolí a nabídka představení je opravdu zajímavá. V této ne úplně lehké době, plné omezení a starostí co můžu a co už ne, nabízí program jeden veselejší kousek než druhý.

Přijďte se s námi pobavit a odreagovat, cena vstupného je opravdu lidová, 50 Kč, za což můžeme poděkovat poskytovateli dotace Středočeskému kraji.

Předprodej vstupenek začne 14. září 2020 v Městské knihovně Bystřice. Kontak na paní knihovnici Janu Kramperovou je 605 835 867.

Program s časy a místy představení je možné vidět na přiloženém plakátu.

Vytvořeno: 4. 9. 2020
Poslední aktualizace: 7. 9. 2020 14:20