Jak funguje úřad v době nouzového stavu

Bystřice - město, kde se cítím doma

průzkum

Vážení žáci a studenti,
obracíme se na Vás s žádostí o vyplnění následujících otázek, které budou sloužit pro připravovaný strategický plán, tedy dokument, který bude v následujících letech ovlivňovat vývoj města v různých oblastech (sport, kultura, životní prostředí, doprava, sociální služby, možnosti trávení volného času atd.).

Při tvorbě strategického plánu nás zajímá také názor mladé generace, která teprve bude psát dějiny Bystřice. Popřemýšlejte proto, co Vám ve Vašem okolí chybí, abyste se nenudili a mohli dělat, co Vás baví. Zamyslete se, co by Vám udělalo radost a napište nám to.

Své podněty můžete sdělit prostřednictvím tohoto elektronického formuláře: http://dotaznik.aqe.cz/dotaznik/574792/pruzkum-nazoru-zaku-a-studentu-na-uzemi-mesta-bystrice.html do 20. listopadu 2020.

Průzkum je určen žákům II. stupně základní školy a studentům středních škol.

Děkujeme za Vaše aktivní zapojení do průzkumu!

Michal Hodík, starosta města

Datum vložení: 10. 11. 2020 12:25