#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Obsah

Úřad

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Michal Hodík
(starosta)

Novinky

24.09.2020

Uklízení komunikací

Upozorňujeme občany, že ve dnech 25. a 26. září bude probíhat úklid komunikací v Bystřici.

Detail Aktuality

24.09.2020

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Lipová ratolest a otevření parku u kostela

Zveme Vás na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže mladých zahradníků Lipová ratoles a následné otevření nového parku u kostela sv. Šimona a Judy pro veřejnost. Začátek akce je dnes od 14 hodin v parku.

Detail Aktuality

23.09.2020

Zrušení Svatováclavské mše v Líšně

Informujeme občany, že z důvodu současné nepříznivé situace se Svatováclavská mše, která měla být konaná 28. září 2020 v Líšně u kapličky, ruší.

Detail Aktuality