Volby do zastupitelstev obcí 2022. Více info »

Kontaktní email: pomoc_ukrajina@mestobystrice.cz

web-ikona

Контактна електронна адреса: pomoc_ukrajina@mestobystrice.cz

Pod záštitou města Bystřice byla zřízena e-mailová adresa pomoc_ukrajina@mestobystrice.cz, na kterou se můžete obracet jak s nabídkou pomoci, tak s žádostí o pomoc či dotazem.

RÁDI POMŮŽEME:

👉 zorientovat se v postupu vyřizování potřebných dokumentů

👉 zajistit potřebnou zdravotní péči dospělým i dětem

👉 zajistit ubytování

👉 zajistit materiální pomoc, v dikci paní Marcelky Tůmové (věci z humanitárních sbírek dostupné v budově MC Kulíšku po předchozí domluvě)

👉 s integrací rodin a zábavou pro děti ve spolupráci s MC Kulíšek, po domluvě s paní Vandou Pechovou lze zajistit i překladatelku na místě

👉 s jakoukoli další problematikou

Під егідою міста Бистржице створена електронна адреса pomoc_ukrajina@mestobystrice.cz, до якої можна звернутися як з пропозицією допомоги, так і з проханням про допомогу чи запитанням.

МИ З РАДІ ДОПОМОЖЕМО:

👉 Ознайомтеся з процесом оформлення необхідних документів

👉 надавати необхідну медичну допомогу дорослим та дітям

👉 Організація проживання

👉 надати матеріальну допомогу, у щоденнику пані Марцелки Тумової (предмети з гуманітарних колекцій доступні в будинку MC Kulíšek за попередньою домовленістю)

👉 з інтеграцією сімей та розваг для дітей у співпраці з MC Kulíšek, після домовленості з пані Вандою Пеховою можна домовитися з перекладачем на місці

👉 з будь-якими іншими питаннями

Datum vložení: 5. 3. 2022 22:30
Datum poslední aktualizace: 5. 3. 2022 23:28