Aktuality - ZPRAVODAJ | Nové číslo Hlasu Bystřice (č. 9/2023) právě vyšlo!

úvodní

Máme tu opět nové vydání našeho městského zpravodaje – Hlasu Bystřice (č. 9/2023). Přináší spoustu zajímavých informací o dění ve městě.

V tomto čísle najdete:

• Úvodník od Kateřiny Reifové, ředitelky Mateřské školy Bystřice: Inspirující slova a myšlenky od naší ředitelky.
  • Poznejte našeho zastupitele Michala Hodíka: Blíže se seznámíte se starostou města Bystřice.
  • Oprava návsi v Drachkově z participativního rozpočtu: Zjistěte, jaké projekty byly úspěšné v hlasování a co se mění ve vašem okolí.
  • Další trvalkový záhon u lékárny: Revitalizace zelených ploch ve městě a plány do budoucna.
  • Kulíšek nově provozován Mateřskou školou Bystřice: Jakým způsobem se mění provoz a co to znamená pro veřejnost?
  • Jak jsme vyhráli divadelní Pohárek: Ocenění a úspěchy našich herců v nedávné divadelní soutěži.
  • Ohlédnutí za Kulturním létem a koncertem Davida Deyla na zámku Líšno: Připomenutí událostí, které obohatily naše léto.
  • Novinky z knihovny: Zajímavé služby a akce, které vás čekají.

Celý časopis si můžete přečíst zde:
volny-cas/hlas-bystrice/

Datum vložení: 17. 9. 2023 22:27