Aktuality - Zavedení karanténních opatření od dnešní půlnoci

vykřičník

Vláda zakázala od půlnoci volný pohyb lidí po Česku, mimo nezbytně nutných cest do zaměstnání a na nákupy pro zajištění základních životních potřeb, úřady musejí výrazně omezit otevírací hodiny.

Vláda zakázala s účinností od půlnoci z neděle na pondělí do 24. března 06:00 kvůli dalšímu šíření nového typu koronaviru volný pohyb lidí po celé České republice. Zákaz volného pohybu se nevztahuje na cesty do zaměstnání, nezbytné cesty za rodinou, pro základní životní potřeby nebo do zdravotnických zařízení.

Návštěvy úřadu budou omezeny na minimum, maximálně 3 hodiny v úřední hodiny pondělí a středa. Veškeré platby provádějte bezhotovostně.

Sledujte aktuální informace. Více podrobnějších informací uvedeme zítra po jednání pracovní skupiny krizového řízení města Bystřice.

desatero v karanténě

Datum vložení: 15. 3. 2020 23:16