Aktuality - VELKÁ PROSBA | Pomozte nám s úklidem velkého náporu sněhu před vašemi nemovitostmi

sníh kalamita

"Vážení sousedé, mám na vás velkou prosbu. Sněžení neustává a ještě chvíli bude padat "to bílé svinstvo", jak zpívá Jarek Nohavica. I když Technické Služby Bystřice velmi statečně bojují, není v jejich silách tento nápor sněhu ve všech lokalitách zvládnout."

"PROSÍM, komu fyzické síly stačí, pomozte nám s úklidem sněhu před svými nemovitostmi. Vím, je to povinnost města, ale prioritou teď budou hlavně páteřní trasy a zastávky PID. A když už budete venku, zkuste se prosím zamyslet nad tím, jestli ve vašem okolí není také někdo další, komu by taková pomoc přišla vhod.

Předem všem moc děkuji za pomoc a těším se na viděnou dnes na Ješutově náměstí při rozsvícení našeho vánočního stromu.

Váš starosta Michal Hodík"

Město Bystřice - město #nadobreceste aktuálně zavalené sněhem

Datum vložení: 2. 12. 2023 12:16