Aktuality - VÁŠ ROZPOČET | Který projekt zvelebí naše město? Probíhá hlasování veřejnosti

VÁŠ ROZPOČET | Který projekt zvelebí naše město? Probíhá hlasování veřejnosti

Hlasování je jednoduché! Stačí do 31. 3. kliknout na přiložený odkaz a udělit až 2 plusové a 1 mínusový hlas projektům podle vašich preferencí. Zapojit se může každý Bystřičák starší 15 let.

Bystřičáci, teď máte možnost rozhodnout, který projekt zvelebí naše město! V letošním participativním rozpočtu máme dva finalisty:

Hlasování je jednoduché! Stačí do 31. 3. kliknout na přiložený odkaz a udělit až 2 plusové a 1 mínusový hlas projektům podle vašich preferencí. Zapojit se může každý Bystřičák starší 15 let.

Tohle je vaše šance ovlivnit budoucnost našeho města. Společně vybereme vítěze, který se dočká realizace! Tak neváhejte a ukažte nám, který projekt vám přijde nejlepší. Těšíme se na váš verdikt!

Datum vložení: 21. 3. 2024 11:28
Datum poslední aktualizace: 21. 3. 2024 13:16