Aktuality - Uzavření MŠ Bystřice z důvodu nákazy onemocněním COVID-19

MŠ

Mateřská škola Bystřice je od 12. 10. 2020 do 30. 10. 2020 z důvodu nákazy Covid 19 uzavřena.
Níže přikládáme detailní instrukce pro rodiče od paní ředitelky.

Od 12. 10. 2020 do 22. 10. 2020 nás uzavřela hygienická stanice Benešov na základě pozitivně testovaných dětí i zaměstnanců.

Na další dny, tedy podzimní prázdniny bych ráda provoz také nechala uzavřený a to z důvodu rizikového omezeného provozu, který znamená mísení dětí a učitelek ze všech tříd. Tuto skutečnost budu ještě konzultovat se zřizovatelem.

Pokud ovšem budou čísla pozitivně testovaných jedinců stoupat, hygiena by nám nařízenou karanténu stejně opět prodlužovala.

Zasaženy možným ohrožením jsou bohužel v současné chvíli všechny třídy. V každé třídě je nyní někdo ze zaměstnanců či dětí, kdo vykazuje příznaky nákazy a na testování čeká.

Aktualizované informace vám budu průběžně zasílat do emailu.

Co tedy platí ke dni 12. 10. :

Tygři – nařízená karanténa od 9. 10. 2020, testy na C19 byly dobrovolné, žádanku vystavila hygiena

Lvíčata, Myšáci – nařízená karanténa od 12. 10. 2020, testy povinné pro všechny děti i zaměstnance. Žádanky si každý zařizuje sám u svého lékaře. Pokud má váš lékař dovolenou, musí dle zákona mít sjednaný zástup, kontaktujte tedy jeho zástup. Hygiena už žádanky nestíhá vystavovat, je nás moc.

V případě, že bude vaše dítě pozitivní, prosím o zprávu formou SMS na +420 702 026 580 nebo email reditelka@msbystrice.cz.

Berušky, Motýli, Ježci – zatím jen preventivní karanténa, ale čekáme na výsledky lidí, kteří mají jasné příznaky i z těchto tříd.

OČR – Pokud potřebujete čerpat ošetřování člena rodiny a dokument jste v pondělí neobdrželi na třídách nebo vznikla dodatečná potřeba, napište mi na email reditelka@msbystrice.cz a já vám dokument pošlu naskenovaný do emailu.

ŠKOLNÉ – Bude adekvátně sníženo. Vracet peníze se nebudou, ale přeplatek se převede do dalšího období.

V případě vašich dotazů mě neváhejte kdykoli kontaktovat na emailu reditelka@msbystrice.cz nebo telefonu +420 702 026 580 a to od 8 – 16,30 hod. (mimo tyto hodiny mi prosím pište SMS, ozvu se, jakmile to bude možné zpět).

Věřím, že se nám tímto opatřením podaří nákazu v naší mateřské škole dostat pod kontrolu.

Děkuji vám za pochopení a spolupráci, ač jsem si vědoma, že to pro některé rodiny není vůbec jednoduchá situace.

Přeji pevné zdraví a snad brzy opět na viděnou.

Mgr. Kateřina Reifová, ředitelka školy

Datum vložení: 12. 10. 2020 12:42