Aktuality - Průzkum názorů občanů města

Vážení spoluobčané,

naše město zpracovává strategický plán s cílem stanovit hlavní rozvojový směr města. Hledáme shodu názorů občanů a představitelů města, které oblasti života mají být prioritně řešeny a jakým způsobem

Jak se Vám tu žije? Co se Vám líbí? A jak Vám vyhovují možnosti volnočasového vyžití?

Pokud je Vám více než 18 let, zapojte se a přispějte svým názorem a zkušenostmi. Požádejte o vyplnění i své blízké a přátele. Průzkum je anonymní. Formou dotazníkového šetření máte možnost vyjádřit své názory k současnosti a budoucnosti města.

Své názory můžete sdělit prostřednictvím tohoto elektronického formuláře do 31.10.2020.

V papírové podobě obdržíte dotazník ve zpravodaji Hlas Bystřice, na městském úřadě nebo stáhnout z odkazu:

PDF dokument - dotazník

Vyplněný dotazník lze vhodit do sběrného boxu označeného:

"Průzkum názorů občanů"

Box bude umístěn v podatelně úřadu.

Děkujeme za Vaše aktivní zapojení do průzkumu!

Michal Hodík, starosta

Bystřice dotazník.pdf