Aktuality - Provoz Městského úřadu Bystřice od 12. října 2020

úřad hodiny

Na základě usnesení Vlády ČR ze dne 8. října 2020, budou úřední hodiny Městského úřadu Bystřice od 12. října 2020 až do odvolání omezeny.

Vláda v návaznosti na vyhlášený nouzový stav vydala celou řadu krizových opatření, kterými podstatně zasahuje do běžného života nejen občanů, ale i obcí.

V této návaznosti Městský úřad Bystřice musí zavést opatření k minimalizování osobních kontaktů zaměstnanců s veřejností, a to tím, že s platností od 12. října až do odvolání bude značně omezeno fungování úřadu.

OTEVŘENA zůstane pouze PODATELNA, a to ve stanovených úředních hodinách:

• pondělí       8:00–13:00
  • středa        12:00–17:00

Doporučován je písemný, elektronický nebo telefonický kontakt ve všech případech, kdy je to možné.

Pro vyřízení bezodkladných záležitostí je třeba kontaktovat příslušného referenta vykonávající agendu k domluvení se na konkrétním postupu a případné individuální schůzce. Bez předem sjednané schůzky nebude možné vstupovat do budovy úřadu.

Příjem všech dokumentů je možný pouze přes podatelnu.

Děkujeme za pochopení, trpělivost a ohleduplné dodržování všech nařízení v této nelehké době.

Mgr. Bc. Martina Trochová, tajemnice

Datum vložení: 9. 10. 2020 13:30