Aktuality - Pozvánka na on-line setkání s občany

libi x nelibi

Vážení občané,
vzhledem k vývoji pandemické situace nemůžeme dokončit naplánovaná setkání s občany v osadách v rámci příprav Strategického plánu města pro roky 2021 až 2031. Názory občanů jsou pro rozhodování o budoucnosti našeho města velmi důležité, a proto jsme se rozhodli uspořádat setkání s občany elektronicky.

„Setkání u kulatého stolu“ on-line se uskuteční dne 10. 11. 2020 od 17:15 pro občany žijící v osadách a od 18:45 pro občany žijící v Bystřici. Setkání se může zúčastnit každý občan, který vyplní dotazník na webové adrese http://dotaznik.aqe.cz/dotaznik/571162/registrace-k-online-jednani.html a následně mu bude na e-mail zaslána pozvánka do on-line místnosti aplikace Zoom.

Občanům, kteří nemají možnost se on-line setkání zúčastnit, bychom rádi poskytli možnost zaslat nám e-mail na adresu podatelna@mestobystrice.cz, do předmětu prosíme uvést „SP 2021-2031“, ve kterém vyjádří svůj názor na budoucnost Bystřice. Využijete-li této možnosti, prosím, zkuste odpovědět na následující otázky:

1. Co se Vám ve městě nejvíce Líbí/Nelíbí? + své náměty na zlepšení
  2. Kde vidíte Bystřici za 10 let?

Těšíme se na Vaše názory a děkujeme Vám za pomoc.

Datum vložení: 2. 11. 2020 19:36
Datum poslední aktualizace: 2. 11. 2020 19:59