Aktuality - Potraviny v Ouběnicích paní Němcové nabízí donášku nákupů

potraviny

Spolupráce s dobrovolníky na bystřicku se rozvíjí.

Paní Němcová z obchůdku potravin v Ouběnicích  - Smíšené zboží

nabízí pro občany z Ouběnic a  nejbližšího okolí roznášku či rozvážku potravin.

Jedná se zejména o základní potraviny - pečivo, uzeniny, mléčné výrobky, drogerie, zelenina a ovoce, mrazené maso a další.

Tato služba je již v obci využívána. Roznáška nebo rozvoz bude realizován od 12 - 17 hod.

Nabídka platí pro Ouběnice i ostatní blízké obce a v případě zájmu je možné obrátit se na telefonní číslo +420 728 827 777.

Prosím, poskytněte tuto informaci zejména starším osobám nebo lidem, kteří by tuto službu potřebovali, ať se neváhají obrátit.

!!! VELMI DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI !!!

Prosíme všechny o využívání této služby s rozmyslem a opravdu potřebou zajištění základních potřeb. Děkujeme.

Pro celou oblast Bystřicka platí možnost se obrátit na zřízené kontakty:

krizová linka pro občany:             +420 702 264 441 (od 08.00 do 16.00 hod.)

krizový e-mail:                                koronavirus@mestobystrice.cz

Spojení, prosíme, využívejte pro opravdu krizové situace, žádosti o pomoc v nezbytně nutných případech, např. při nahlášení osamělých osob nebo nemohoucích osob, které potřebují zajistit potraviny, léky, donášku teplého oběda.

Mgr. Martina Trochová, tajemnice MěÚ Bystřice

Datum vložení: 19. 3. 2020 8:46