Aktuality - Oznámení o odložení osobních gratulací k životním jubileím

Kytice

Vzhledem k nastalé situaci, vydaným mimořádným opatřením MZCR ohledně zamezení šíření onemocnění COVID-19 a podloženým informacím, že mezi ohroženou skupinu osob patří senioři, rozhodlo vedení města Bystřice, že zodpovědně přistoupí k této skutečnosti a odsune osobní gratulace občanům u příležitosti dovršení jejich životního jubilea 80, 85, 90 a více let věku na příznivější dobu.

Vzhledem k nastalé situaci, vydaným mimořádným opatřením MZCR ohledně zamezení šíření onemocnění COVID-19 a podloženým informacím, že mezi ohroženou skupinu osob patří senioři, rozhodlo vedení města Bystřice, že zodpovědně přistoupí k této skutečnosti a odsune osobní gratulace občanům u příležitosti dovršení jejich životního jubilea 80, 85, 90 a více let věku na příznivější dobu.

Písemné gratulace budou v termínech jubileí rozesílány poštou. Po odeznění této mimořádné situace budou jubilanti osloveni k dohodnutí vhodného termínu na osobní setkání.

Datum vložení: 11. 3. 2020 11:06
Datum poslední aktualizace: 11. 3. 2020 11:14