Aktuality - Mobilní rozhlas - podmínky rozesílání

Mobilní rozhlas

Vážení občané, velice si vážíme vašeho zájmu o přihlášení do aplikace mobilní rozhlas. Rozesílky prostřednictvím SMS budou probíhat pouze vybrané skupině osob. Prosíme o doplnění vašeho e-mailu, případně si stáhněte aplikaci do mobilu.

Vážení občané, velice si vážíme vašeho zájmu o přihlášení do aplikace mobilní rozhlas. Žádáme všechny, kteří jsou registrováni v této aplikaci, aby si vyplnili mail, či si stáhli aplikaci do mobilu. Zasílání SMS je placené a ubírá finance z rozpočtu, které budou v následujících dnech potřebné v jiných oblastech.

Ti, kteří tak již učinili, nechť považují tuto žádost za bezpředmětnou. Ti, kteří skutečně nemají e-mail nebo nemají možnost si stáhnout aplikaci do mobilu,budou v následujících dnech vytipováni a zařazeni v krizových rozesílkách do speciální skupiny.

Zároveň tedy žádáme nově registrující o vyplnění jejich mailu nebo o stažení aplikace do jejich mobilu.

V případě, že byste nevěděli, jak zadat svůj mail do vašeho přihlášení, zašlete informaci na petra.leitnerova@mestobystrice.cz s vaším jménem a další identifikací (adresa či datum narození) a mailovou adresou, na kterou si přejete informace zasílat.

Děkujeme za pochopení

Petra Leitnerová