Aktuality - Město Bystřice zakoupilo elektromobil

elektromobil

Dne 2. listopadu 2020 proběhlo na dvoře Městského úřadu Bystřice předání nového elektromobilu značky Renault Kangoo Z. E.

Velice rádi Vám přinášíme dobré zprávy a jednou takovou je, že v pondělí nám byl doručen nový elektromobil Renault Kangoo Z. E.

Elektromobily nejezdí závratnou rychlostí a mají poměrně krátký dojezd. Ano to je pravda, ale my jsme na úřadě vyhodnotili, že přesně takový vůz nám na vykonávání každodenních cest našich referentů a zástupců města bude vyhovovat. Ekologický přínos, který se za používáním elektromobilů skrývá totiž opravdu stojí za to! Každý krok #nadobreceste, kterým můžeme pomoci naší planetě se počítá.

Více informací o projektu si můžete přečíst v přiložené tiskové zprávě.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí Ministerstva životního prostředí ČR.

Město Bystřice zakoupilo elektromobil Renault Kangoo Z. E.

TZ Zakoupení elektomobilu Renault Kangoo Z. E..docx
Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 32,1 kB