Aktuality - KULTURA | Regionální den PID v Benešově nabídne historické vlaky, autobusy i bohatý doprovodný program

PID den

V sobotu 20. dubna 2024 se na železničním nádraží v Benešově uskuteční Regionální den PID. Od 10 do 17 hodin zde budou jezdit historické vlaky a autobusy, chybět nebude ani pestrý doprovodný program pro celou rodinu.

Na vlakovém nádraží si návštěvníci budou moci vyzkoušet pákovou drezínu, občestvit se ve stáncích a získat informace na stánku PID. Autobusový terminál nabídne zábavu pro děti v podobě skákacího hradu a dílniček, k vidění bude také statická výstava autobusů.

Historické autobusy během dne zavezou zájemce i do okolních míst včetně Bystřice, kde bude připraven další program. Návštěvníci si budou moci prohlédnout místní loutkové divadlo, zhlédnout loutkové představení v parku, zakoupit si loutky v infocentru nebo se zúčastnit workshopu vodění loutek.

Více informací k Regionálnímu dni PID v Benešově naleznete na webových stránkách https://www.idsk.cz/den_pid_benesov. Těšíme se na vaši návštěvu!

PID den plakat

Datum vložení: 4. 4. 2024 8:32