Aktuality - KNIHOVNA | Březen, měsíc plný knižních objevů

čtenářská výzva 2024

Březen, měsíc knihy, přináší do Bystřice jedinečnou příležitost pro všechny milovníky literatury. Městská knihovna Bystřice se rozhodla vzdát hold tomuto měsíci skrze inspirativní Čtenářskou výzvu 2024, která vychází z iniciativy Databázeknih.cz.

Naším cílem je motivovat čtenáře k prozkoumávání nových literárních horizontů. V průběhu března tak každý všední den publikujeme na Facebookové stránce "Městská knihovna Bystřice" tipy na knihy z různých tematických okruhů.

Témata jsou různorodá a zajímavá – knihy s názvem obsahujícím slovo “kdyby”, knihy s obálkou zdobenou hodinami, knihy, které nabízejí pohled z více perspektiv nebo začínají inspirativním citátem a mnoho dalších… Široká škála celkem 20 témat umožňuje každému čtenáři najít si to své a ponořit se do příběhů, které buď miluje, nebo ještě nezná.

Ale to není vše! Kromě online prostředí Facebooku budou návrhy na knihy dostupné i přímo v prostorech naší knihovny. Pro ty, kteří dávají přednost osobní návštěvě, budeme mít informace vyvěšené i v knihovně, aby si mohli vybrat knihu přímo na místě.

V rámci této výzvy chceme také podpořit komunitního ducha mezi čtenáři. U každého příspěvku na Facebooku můžete sdílet své vlastní nápady a doporučení na knihy, které se vážou k danému tématu. Tímto způsobem můžete inspirovat ostatní a objevovat nové tituly.

Rádi bychom mezi sebou přivítali nové čtenáře. Pokud jste ještě nenavštívili naši knihovnu, březnová výzva by pro vás mohla být skvělým důvodem k první návštěvě.

Připojte se k nám v oslavě března, měsíce knihy, a nechte se inspirovat literárními tipy, které pro vás máme připravené. Ať už jste vášnivým čtenářem nebo hledáte cestu, jak znovu najít radost z četby, věříme, že naše výzva vám přinese nové zážitky a příležitosti k rozšíření vašich literárních obzorů. Těšíme se na vaše návštěvy a na sdílení vašich čtenářských objevů.

Datum vložení: 1. 3. 2024 5:34
Datum poslední aktualizace: 1. 3. 2024 5:47