Aktuality - Jak aktuálně dezinfikujeme prostory knihovny a městského úřadu?

ozon

Vzhledem k nepříznivému vývoji situace okolo onemocnění COVID-19, která se dotkla osobně i mnohých z nás, zaměstnanců městského úřadu, rozhodlo vedení úřadu o nákupu ozonového generátoru.

Ozonizací veřejně přístupných prostor, jako je knihovna, kanceláře referentů nebo třeba zasedací místnost, budeme předcházet šíření nejenom onemocnění COVID-19.

Ozonizace zajistí dokonalou sterilizaci prostor a odstranění virů, bakterií a plísní. Ozon pronikne do všech rohů a zákoutí místností, dezinfikuje tedy celou ošetřovanou místnost. Věříme, že provádění tohoto dezinfekčního procesu, společně s ostatními hygienickými opatřeními, zajistí na úřadě a v knihovně bezpečné prostředí pro občany i zaměstnance.

Přístroj bychom rádi využili i v našich příspěvkových organizacích, kterými jsou základní a mateřská škola, ale také v ostatních veřejných budovách jako například ve zdravotním středisku a společných prostorech domu s pečovatelskou službou.

Datum vložení: 21. 10. 2020 13:54
Datum poslední aktualizace: 21. 10. 2020 14:01