Aktuality - ELEKTŘINA | Nastavte si odběr informací jen o vašich plánovaných odstávkách

elektřina

Už vás nechceme zbytečně zatěžovat nerelevantními informacemi o plánovaných odstávkách elektřiny, které se ani netýkají vašeho místa bydliště. Tento způsob není ideální, proto bychom ho rádi nahradili vhodnějším. Máte několik možností, jak nyní odebírat aktuální informace o plánovaných odstávkách.

1) Nastavte si upozornění e-mailem nebo SMS zprávou

Dostávejte upozornění na odstávky, které se týkají pouze Vaší adresy. Nechte si zasílat informace přímo od ČEZU. Plánované odstávky se zveřejňují minimálně 15 dní předem. Zasílání upozornění si můžete sami aktivovat na webu:

2) Sledujte nejbližší plánovanou odstávku na webu města Bystřice

Nově naleznete nejbližší plánovanou odstávku přímo na hlavní stránce webu mestobystrice.cz (viz. ukázka náhledu níže). Zde však najdete nejbližší odstávku pro celou oblast Bystřice, tzn. i lokality mimo Vaši adresu.

UKÁZKA

Datum vložení: 21. 2. 2024 9:08