Aktuality - DOTACE | Žádosti o dotaci z rozpočtu města Bystřice

uvodni

Blíží se konečný termín pro podání žádosti o dotaci z rozpočtu města na rok 2024! Žádost přijímáme do 30. září 2023, avšak mějte na poměti, že čtvrtek a pátek 28. a 29. září bude úřad uzavřen, a tak vám nebudeme moci případně pomoci. Proto prosím nenechávejte odeslání žádosti na poslední chvíli.

Město Bystřice podporuje aktivity v oblasti kultury, sportu, volného času a dalších zájmových činností. Podpořte svůj projekt a přispějte k rozvoji našeho města!

Pro více informací, včetně online formuláře, navštivte webovou stránku:
mesto/interaktivni-formulare/zadost-o-dotaci-z-rozpoctu-mesta-bystrice/

Podepsané formuláře můžete nosit až do 2. 10. 2023.

• Účel podpory: Podpořit aktivní činnost občanů města Bystřice v oblasti kultury, sportu, volného času, dalšího vzdělávání a sociálních služeb.
  • Okruh způsobilých žadatelů: Občané, spolky, kluby, zájmová sdružení dětí a mládeže, další právnické a fyzické osoby působící ve městě Bystřice.
  • Podporované aktivity pro rok 2024: Vzdělávání, kultura, sport, kluby, spolky, sociální služby a další zájmové činnosti.

Pevně věříme, že vaše žádost přinesou mnoho hodnotných a inspirativních aktivit pro naše občany.

Datum vložení: 25. 9. 2023 8:12
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2023 12:21