Aktuality - DOPRAVA | Plánovaná protestní akce zemědělců 19. 2. 2024

demonstrace

V souvislosti s ohlášenými protestními akcemi zemědělců, plánovanými na pondělí 19. 2. 2024, očekáváme negativní dopady na veřejnou dopravu, a to především na hranicích Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

V této souvislosti lze předpokládat výrazná zpoždění autobusových spojů na příjezdech do Prahy, v případě trvalé blokády některých komunikací může dojít i k dočasnému odklonu některých regionálních linek.

S ohledem na povahu omezení, kdy nelze přesně predikovat rozsah a dobu omezení, věnujte tedy prosím zvýšenou pozornost oficiálním informačním kanálům systému PID. Webové stránky www.pid.cz/zmeny/ a informace v aplikaci Lítačka v sekci Mimořádnosti. V této souvislosti bude posílena kapacita dispečinku PID s cílem minimalizovat dopady na cestující a zvýšení informovanosti.

Zdroj: www.idsk.cz | www.pid.cz

Datum vložení: 16. 2. 2024 11:03