Aktuality - DOPRAVA | Oznámené příjezdové trasy na pondělní zemědělskou demonstraci 19. 2. 2024

demonstrace

Zemědělci vyjádří svůj nesouhlas s aktuální zemědělskou politikou a budou směřovat do Prahy z několika tras, včetně trasy České Budějovice-Praha kolem Bystřice!

Další informace k pondělní demonstraci zemědělců:

Důrazně doporučujeme všem, kteří mohou, zvážit možnost práce z domova a vyhnout se cestám do Prahy. Pokud musíte cestovat, preferujte prosím vlakovou dopravu, neboť se očekává, že silnice budou velmi zatížené.

Pro cesty do Prahy a zpět bude nejspolehlivějším dopravním prostředkem metro a vlaky. Prosíme všechny občany, aby sledovali dopravní situaci a plánovali své cesty s přihlédnutím k možnému kolapsu dopravy v hlavním městě.

"Oznámená trasa jízd České Budějovice, Tábor – Praha: České Budějovice po staré silnici č. 603 – Veselí nad Lužnicí nájezd na silnici č. 3 – směr Praha – u obce Lažany nájezd na silnici č. 3 – směr Miličín – Benešov – Mirošovice – zde na silnici č. 508 směr Mnichovice – seřadiště i od Trhového Štěpánova – Struhařov – nájezd na silnici č. 113 směr Svojetice – Srbín nájezd na silnici č. 2 Úvalská směr Říčany – Uhříněves – ul. Přátelství – Kutnohorská – Černokostelecká – Vinohradská – Wilsonova – Ministerstvo zemědělství – příjezd mezi 5:00 až 6:00 hodin."

Celou tiskovou zprávu naleznete v příloze.

Tisková zpráva Magistrátu hl. m. Prahy

DOC-20240216-WA0000..pdf