PRODEJ MAJETKU | Město Bystřice zveřejňuje záměr prodat zemědělskou usedlost v Nesvačilech

prodej pozemku

Město Bystřice oznamuje záměr prodat nemovitý majetek v katastrálním území Nesvačily u Bystřice, konkrétně pozemek st. č. 44 o výměře 1711 m² se zemědělskou usedlostí č.p. 7 a část pozemku parc. č. 149/4 o výměře 482 m² z celkových 4070 m². Nemovitosti budou prodány jako celek.

Zájemci mohou své nabídky předkládat do 20. května 2024 do 14 hodin v uzavřené obálce označené "Zemědělská usedlost Nesvačily" na adresu Městského úřadu Bystřice.

Pro splnění podmínek v písemné přihlášce do záměru žadatel uvede tyto náležitosti:
- jméno, příjmení, datum narození, adresu trvalého pobytu, popř. název firmy, IČO, adresu sídla firmy + bližší
  kontakt (e-mail, DS, tel.)
- cenová nabídka bez DPH (tj. Kč/m2 za každý z výše uvedených pozemků)*
- popis záměru budoucího využití pozemku
- termín realizace záměru
- počet zaměstnaných osob (v případném budoucím provozu)
- adresa sídla budoucí firmy

* Nabídkovou cenu uvádějte bez DPH. Vzhledem ke skutečnosti, že uvedené pozemky jsou v ÚP určené k zástavbě v plochách SV-S a PV-N, bude poté k ceně připočtena zákonná sazba DPH.

Město Bystřice si vyhrazuje právo výběru kupujícího nebo zrušení nabídky. Kompletní informace včetně zákresu prodávaných pozemků naleznete na úřední desce a webových stránkách města urad/uredni-deska/zamer-na-prodej-pozemku-v-ku-nesvacily-2284.html.

Datum vložení: 16. 4. 2024 18:01
Datum poslední aktualizace: 17. 4. 2024 16:10