PRACOVNÍ NABÍDKA | Město Bystřice hledá asistenta/asistentku vedení města

volna pracovni pozice

Tajemnice Městského úřadu Bystřice vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovní pozice referent územního samosprávného celku – asistent/ka vedení města.

Náplní práce bude obstarávání záležitostí spojených s činností starosty, místostarosty a tajemníka, zajišťování podkladů pro jednání rady a zastupitelstva města, pořizování zápisů z jednání, zajištění chodu sekretariátu, vyřizování administrativní agendy a další činnosti dle požadavků vedení.

Požadujeme střední vzdělání s maturitou nebo vyšší odborné vzdělání, výbornou znalost češtiny, uživatelskou znalost PC, dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, zodpovědnost a časovou flexibilitu. Výhodou je praxe ve veřejné správě, znalost legislativy a informačního systému GINIS.

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem dle dohody, platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (9. platová třída), pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenkový paušál, benefitní příspěvky ze sociálního fondu, jazykové vzdělávání a další výhody.

Přihlášku s motivačním dopisem, životopisem a dalšími náležitostmi doručte do 7. 5. 2024 do 9:00 hodin na adresu Městský úřad Bystřice, Dr. E. Beneše 25, 257 51 Bystřice.

Kompletní informace naleznete na:

urad/uredni-deska/verejna-vyzva-naobsazeni-pracovni-pozice-referent-ka-usc-asisent-ka-vedeni-mesta-2281.html?kshow=94

Datum vložení: 16. 4. 2024 19:10
Datum poslední aktualizace: 16. 4. 2024 19:12